8.7 C
Kosovo
E enjte, Dhjetor 12, 2019
Ballina Mrekulli: Ky veprim i foshnjës të posalindur i çmendi doktorët !

Mrekulli: Ky veprim i foshnjës të posalindur i çmendi doktorët !

Një foshnje e sapolindur ka çmendur doktorrët me veprimet që i bëri në minutat e parë pasi që lindi, shkruan InfoKosova.

Lëvizjet që i bëri foshnja në minutat e parë pasi lindi, dukeshin sikur të ishte një foshnje 1 vjeçare.

Foshnja i theu teoritë e gravitetit duke i lëvizur këbët e vogla sikur të ishte një ecje normale.

Punonjësit e tronditur po përpiqeshin t’i bënin banjën e parë pas lindjes, por ajo u ngrit vullnetshëm dhe filloi të ecte, pra e porsalindura kishte një ide tjetër nga “dushi”.

Ngjarja ka ndodhur në një spital në Brazil dhe infermierja e e veshur me rrobat e kirurgjisë, me një maskë klinike në gojë, lëshon një britmë befasuese:

“Oh Zot, kjo vajzë po ecën. Mrekullia e Zotit!”

Pas kësaj nisin dhe e filmojnë mjekë të tjerë këtë moment magjik dhe të rrallë.

Shumë shpejt paska filluar të eksplorojë botën apo jo?!/InfoKosova/

Shiko Videon:

608,886FansLike
29,781FollowersFollow
1,052FollowersFollow

TË FUNDIT

web
analytics