Web Analytics
BallinaUncategorizedMrekullia në qiell, mahnituni me pamjen që dhuroi perëndimi i diellit në...

Mrekullia në qiell, mahnituni me pamjen që dhuroi perëndimi i diellit në Shqipëri

Pamje të mrekullueshme ka dhuruar sot qielli, me spektakël resh që u bënë edhe më mahnitëse në momentin e perëndimit të diellit.

Qielli i qetë e i mbuluar me retë si një mantel i bardhë mbi qytetet shqiptare ka dhuruar disa çaste qetësie shpirtërore.

Tirana,Korça, Kurbini, Elbasani dhe Belshi na sjellin këtë panoramë.

Pamje të mrekullueshme ka dhuruar sot qielli, me spektakël resh që u bënë edhe më mahnitëse në momentin e perëndimit të diellit.

Qielli i qetë e i mbuluar me retë si një mantel i bardhë mbi qytetet shqiptare ka dhuruar disa çaste qetësie shpirtërore.

Tirana,Korça, Kurbini, Elbasani dhe Belshi na sjellin këtë panoramë.

Rrjetet Sociale

630,264FansaPëlqeje
28,212NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit