Web Analytics
BallinaSHOWBIZNaimi me Mihrijen me këngë e valle po i argëtojnë pushuesit në...

Naimi me Mihrijen me këngë e valle po i argëtojnë pushuesit në plazh

Jemi mësuar ti shohim gjithmonë bashkë, Mihrijen dhe Naimin nëpër emisione televizive.

Këtë herë ata nuk u ndanë por këngës ia dhanë , në mes të plazhës.

Çifti duket se po argëtohen vet, por edhe po argëtojnë njerëzit afër tyre.

Pushuesit janë me fat që po kalojnë momete pushimi dhe argëtimi me ta./kosovarja

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,001NdjekësitNdjek

Të Fundit