Web Analytics
BallinaNaser Rugova i reagon Isa Mustafës: Koha figurave të harxhuara ka marr...

Naser Rugova i reagon Isa Mustafës: Koha figurave të harxhuara ka marr fund, ne do të ecim përpara pa ju

Anëtari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Naser Rugova, ka reaguar pas postimit të Isa Mustafës, ku ky i fundit kishte treguar arsyen e dorëheqjes së tij dhe humbjen e thellë të LDK’së.

Rugova ka reaguar përmes një postimi në llogarinë e tij personale, duke thënë se reagimi i Mustafës i është dukur si pendese që kishte dhënë dorëheqje.

“E lexova reagimin e Kryetarit të dorëhequr.

Mua mu duk sikur ishte penduar që kishte dhënë dorëheqje.

Shumë keq!

Kur nuk ke çka flet, më mirë është të mos flasësh fare, sepse vetëm sa i demotivon njerëzit edhe më shumë.

Aman, na kurseni prej apologjive tuaja.

Koha e përrallave dhe e riciklimit të figurave të harxhuara ka marr fund. Ne do të ecim përpara, por pa ju!

Po ashtu Rugova dje përmes një postimi kishte thëne se kryesia e LDK’së po mundohet të imponojë një kryetar të vetin./Express/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit