Web Analytics

Ndahet Blero? Postimi i fundit e bën “lëmsh” situatën [Foto]

Botuar nga: InfoKosova

Bleron e kemi parë me dozë të shtuar romantizmi kohëve të fundit.

Kush e ndjek në rrjete sociale, e ka parë këngëtarin në xhiro në Europë, veçanërisht në Itali, shtet të cilit i hyri ‘kokë e këmbë’ vetë i dyti.

Por, teksa u duk që gjithçka po shkonte mirë në aspektin e lidhjes, një postim i Bleros sonte ka habitur jo pak.

‘Dhe ajo u bë 26 vjeçe. Fund’, është shprehur ai duke ngjallur pikëpyetje.

A mori fund lidhja e re e dashurisë? A ishte ky postim një mesazh i koduar?

Gjithçka bëhet edhe më dyshuese nga fotografitë e kohëve të fundit që janë të fshira tashmë.

RRJETET SOCIALE

630,632FansaPëlqeje
27,998NdjekësitNdjek
992NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Të FUNDIT

x