Web Analytics
BallinaSHOWBIZNdalo një moment dhe shiko veten, video e Ermalit do t’ju prekë...

Ndalo një moment dhe shiko veten, video e Ermalit do t’ju prekë dhe ju!

Në këtë ditë të zymtë, Ermal Mamaqi ka ndarë një video me një mesazh tejet të veçantë.

Mesazh qe çdokush duhet ta dëgjojë e që me siguri do ju bëjë të ndryshoni perspektivën për jetën.

Ermali e nis videon duke kujtuar një person që i mungon shumë ne jetën e tij, Dr. Florin

Duke u shprehur se për sa kohë i kemi njerëzit pranë harrojmë të kalojmë më shumë kohë me ta, pa e ditur se kur do të jetë fundi.

Ermal e vazhdon rrëfimin me një ushtrim që duhet ta provoni patjetër:

Si do të ndiheshit nëse do të shihnit veten në fund të jetës?

A do ishit krenar apo të zhgënjyer për gjërat që keni arritur?

Dhe në fund, teksa filmon dhe Sian që ndodhet në makinë me të, Ermali jep një mesazh të fuqishëm, që komentuesit shprehen se janë prekur dhe e kanë duartrokitur fort.

Shiko videon:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit