Web Analytics
BallinaUncategorizedNdalohen hajnat që bartën lopën në pjesën e pasme të veturës

Ndalohen hajnat që bartën lopën në pjesën e pasme të veturës

Forcat e rendit në Usk-Dzhegutinsky të Rusisë, i kanë ndaluar tre persona që në pjesën e pasme të veturës e kishin futur një lopë të vjedhur.

Pasi nuk mund ta nxirrnin lopën, në vendin e ngjarjes është ftuar pronari i vërtetë i cili e tërhoqi fort për litari dhe ia doli ta nxjerr jashtë.

Videoja e postuar më poshtë tregon momentin kur lopa lëviz me vështirësi, sepse kishte qëndruar për një kohë në vend shumë të vogël.

Personat që e futën me forcë në makinën Lada, pritet të dalin para drejtësisë nën akuzën për mizori ndaj kafshës.

Shiko Videon:

https://www.facebook.com/vipaklips/videos/1501849149981182/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit