Web Analytics

Ndarja nga Ledri e ka tjetërsuar, Sara fotografohet në këtë gjendje në mes të natës në rrugë

Botuar nga: InfoKosova

Sara Hoxha është një ndër blogeret më të njohura në vend.

Ajo u bë akoma më e njohur pas lidhjes së saj me reperin, Ledri Vula, e më pas u përfol edhe për një ndarje të mundshme.

Sara është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në fotografinë e fundit ajo shihet në mes të rrugës dhe po duket më ndryshe se herave të tjera./ORAinfo/

Shiko foton:

Të FUNDIT