Web Analytics
BallinaNdërron jetë mikja e madhe e Kosovës Madeleine Albright

Ndërron jetë mikja e madhe e Kosovës Madeleine Albright

Ish-Sekretarja e Shtetit të SHBA-së, Madeleine Albright, ka ndërruar jetë.

CNN raporton se ajo ka ndërruar jetë  në moshën 84 vjeçare.

E ndjera ishte një mike e madhe e Kosovës dhe popullit shqiptarë.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit