Web Analytics
BallinaNdërron jetë një 4 vjeçar pasi u godit nga makina

Ndërron jetë një 4 vjeçar pasi u godit nga makina

Një 4 vjeçar është goditur nga një makinë në fshatin Carrallukë të Malishevës.

Lidhur me rastin në fjalë detaje kanë dhënë nga policia e Kosovës.

Ju informoj se rreth ores 13:30 jemi informuar se ne fshatin Carralluke ne rrugen rajonale ka ndodhur nje ak.sident trafiku (goditje e kembesorit), kembesori (femije -rreth 4 vjeqar) eshte derguar ne QKMF-Malishevë dhe sipas mjekut kujdestar femiu eshte pa shenja jete.

I dyshuari eshte identifikuar dhe shoqeruar prane S.P. Malishevë.

Njesitet patrulluese jane ne vendin e ngjajres.

NJRKRR DRP Gjakove eshte njoftuar lidhur me ak.sidentin.

Per veprime tjera do te njoftoheni me kohe”, ka thënë Nusret Gjurkaj. /Indeksonline/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit