Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip Albania Live‘Ndihem copë-copë’, Efi shfaqet në gjendje të keqe, çfarë i ndodhi

‘Ndihem copë-copë’, Efi shfaqet në gjendje të keqe, çfarë i ndodhi

Efi është shumë aktive në rrjete sociale, ku në një video të publikuar së fundmi shfaqet jo në gjendjen e saj më të mirë.

Ajo shprehet se ndihet shumë “copë-copë” dhe nuk e kupton arsyen, por ndoshta dhe nga koha. “Si jeni? Do thoni ju pse flas me këtë zërin copë-copë? Sepse jam copë-copë. Nuk e di a është koha, apo është ndonjë virus, nuk e di se si është puna, por shumë e lodhur ndihem. A është psikologjikisht apo fizikisht kjo ngelet për t’u parë”, thotë Efi.

Pas nje avantazhi të cilin e pate Kiara Tito ne BBVA , ne primen e kaluar, ajo mori mesazhe nga jashtë.Moderatorja ka parë të gjitha reagimet që janë bërë jashtë shtëpisë. Pas kësaj ajo e ka komentuar teksa është shprehur se nuk e priste nga disa banorë që ishin pjesë e shtëpisë.

Ajo tha se u prek vetëm nga Efi, të cilën nuk e priste. Dite me pare Efi ka bere nje deklarat en llogarine e saj ne Tiktok, duke treguar per ngjarjen e cila beri shume buje, teksa Luizi kishte izoluar Kiarent tek lavmani gjest i cili u akuazua shume.

Ajo ne kete video mori majfte shume informacione, per ngjarje te cilat po shkruhen kete dite neper portale. Diteve te fundit Kiara eshte bullizuar nga pothujse te gjithe per menyren e saj te sillur brenda shtepise. Shiko videon:

Rrjetet Sociale

630,707FansaPëlqeje
28,197NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit