Web Analytics

Ndjekësit zbulojnë sozinë e Arbenitës, shfaqet e mbuluar me shami

Nga: InfoKosova

Arbenita Ismajli eshte nje nga modelet me te pelqyera shqiptare.

Në një video në rrjetin social TikTok shihet një vajzë që mesa duket personi që ka punuar videon e ka ngatërruar me Arbenitën.

Ajo shihet me shami në kokë dhe ka një ngjashmëri të frikshme me modelet.

Komentuesit kanë shkruar se ajo në të vërtetë nuk është Arbenita, ndonëse i ngjan shumë.

Me poshte gjeni videon që po qarkullon në mediat sociale.

Shiko videon:

RRJETET SOCIALE

630,503FansaPëlqeje
28,010NdjekësitNdjek
992NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Të FUNDIT