Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip Albania LiveNdodh e papritura, Olta puthë Luizin (VIDEO)

Ndodh e papritura, Olta puthë Luizin (VIDEO)

Big Brother është ndër formatet më të pëlqyera në vendin tonë. Personazhet pjesëmarrëse kanë fituar simpatinë dhe vëmendjen e publikut, duke i mbërthyer para ekranit me orë dhe ditë të tëra.

Fuqia e shikueshmëris së programit është aq e madhe saqe asnjë detaj i mbrëmjeve te Prime-it por edhe gjatë transmetimit 24 orësh nuk po u ikën fansave të programit dhe shtëpisë së VIP-ave shqiptarë.

Banorët e Big Brother Vip Albania sonte kanë përgatitur ballokume. Pas përfundimit të punës në kuzhinë, një moment interesant ka ndodhur në ballkon në mes te dy banoreve me te komentuar brenda shtepise Oltës dhe Luizit.

Në videon e publikuar në Instagram shihet teksa Olta puthë Luizin në faqe, ndërsa Kiara mbetet e habitur. “Hajde të puthë te faqja. Mirë që se pa Kiara se inat do më merrte”, dëgjohet teksa thotë Olta. “Ky është një bebë moj”, thotë tutje ajo.

Rrjetet Sociale

630,707FansaPëlqeje
28,197NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit