Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip Albania LiveNdodh edhe kjo, këngëtarja shqiptare ngatërron burrin me Luizin

Ndodh edhe kjo, këngëtarja shqiptare ngatërron burrin me Luizin

Luiz Ejlli është kthyer në fenomenin dhe personazhin më të dashur të shqiptarëve. Këngëtari i njohur ka rrëmbyer zemrat e të gjithë njerëzve dhe të gjithë flasin për të. Por Lui duket se ka edhe mbështetjen e kolegëve të tij, të cilët e ka shprehur simpatinë e tyre për të.

Por sot reperja Gjira Kajtazi duket se ka bërë një gafë të lezetshme. Ajo ka postuar një status ku shkruan se për pak deshi e thirri bashkëshortin e saj me emrin Luiz, duke mos prituar ta postoj per fansat e saj te instagramit.

Gjira vetëm pak ditë më parë është rikthyer në muzikë me këngën e saj “On&Off” dhe vite më parë ka qenë një nga reperet e njohura në Kosovë. Ndryshe kengetarja eshte e martuar dhe tashme eshte bere nene. Ajo jeton dhe vepron ne Gjermani.

Sonte pritet te largohet dikush nga te nominuarit e javës, megjithatë nate e gjate duket te jete. Ngjarjete e shumta janë ato te cilat po komentohen nga banoret. Big Brother Vip Albania, si duket ka hyre ne ditët e 80-ta, megjithatë vetëm njeri nga ta do te jete si fitues i këtij edicion. Shiko foton:

Rrjetet Sociale

630,645FansaPëlqeje
28,201NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit