Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip KosovaNdodh puthja e parë mes Atdheut dhe Xhulianës (Video)

Ndodh puthja e parë mes Atdheut dhe Xhulianës (Video)

“Ditëlindja” e Atdheut e që rezultoi të ishte vetëm një ‘prank’ i Stresit në bashkëpunim me të bëri që Xhuli ta përgatisë tortën për festën që do të mbahej në shtëpinë e Big Brother VIP Kosova.

Kësisoj, porsa ajo e kuptoi që e gjitha ishte një shaka, nuk mungoi as një hatërmbetje e vogël prej saj “Jam munduar ta bëj tortën më të mirën, se i kam bërë dhe katër të tjera para kësaj.

Ndihesha keq, se thash mos e kam bërë gabim se mua më ikin datat nganjëherë, por ta kthej unë”, i ka thënë Xhuli, Atdheut. Ndërkaq, në anën tjetër, Atdheu i ka dhuruar një puthje Xhulit, ndërsa ka shprehur mirënjohjen e tij për ëmbëlsirën e përgatitur nga duart e saj.

“E pash gjestin, më pëlqeu. Duke dashur të pijmë çaj dhe i thash Vedatit ‘po e hajmë një torte’, dhe duke ardhur i thash Stresit ‘hajde ta bëjmë sikur e kam ditëlindjen’”, i ka thënë Atdheu, Xhulit.

Shiko videon:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit