Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip Albania LiveNdodhi ajo që nuk e kishte pritur askush, Luizi e puth në...

Ndodhi ajo që nuk e kishte pritur askush, Luizi e puth në ballë Oltën, Kiara reagon me xhelozi!

Në lojën siameze, Luizi dhe Olta, ishin dyshja që zgjuan shumë interes për publikunAta dhuruan shumë momente gazmore. Luizi kishte momente që nuk ndjehej mirë, teksa Olta u kujdes për të, madje i dhuroi edhe puthje.

Sot në “Big Love”, ata morën shumë komente.Një nga to ishte se pse Luizi nuk ia ktheu puthjen Oltës. Këtë nuk ka hezituar ta bëj Luizi në ato momente. Ky veprim i Luziti ka nxitur reagimin e Kiarës. Ajo duke xhelozuar ka thënë se dyshja kanë filluar një aleancë mes vete.

Luizi dhe Kiara sërish me debate mes tyre gjatë ditës së sotme. Kjo erdhi pas gjendjes jo aq të mirë shëndetësore të Luizit. Olta ishte ajo e cila u kujdes për të pasi ishin çift në lojën siameze.

Lidhur me këtë ka marrë koment edhe Kiara sot në “Big love”. Pas kësaj Kiara dhe Luizi kanë debatuar, mjafte gjate ku nuk e kursyen njeri-tjetrin mbi ngjarjen. Madje Luizi ishte shtrirë pasi kishte dhimbje koke. Shiko videon:

Rrjetet Sociale

630,358FansaPëlqeje
28,211NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit