Web Analytics
BallinaUncategorizedNdoshta nuk e keni harruar këtë video: Gazetari fut në kurth gjyshin,...

Ndoshta nuk e keni harruar këtë video: Gazetari fut në kurth gjyshin, reagimi i tij do ju “shkrijë” së qeshuri

Çdo qytetar ka të drejtën e votës, dhe më kryesorja është mbrojtja e fshehtësisë.

Një video e realizuar me një të moshuar, i cili mundohet të mbajë të fshehtë votën e tij, por në fund bie në kurthin e gazetarit.

Reagimi i tij është epik…

Shiko Videon:

https://www.facebook.com/vipaklips/videos/609676423152484/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit