Ndryshimi extrem i moderatores kosovare .. ndër vite!

Bleona Zeqiri dukshëm ka ndërruar lookun e saj ndër vite.

Prezantuesja e njohur kosovare ka berë kaq shumë ndryshime te vetja e saj,.

Zeqiri ka hequr dukshëm kilogramët e tepërt dhe tanimë duket më në formë se kurrë më parë.

Më poshtë mund të shihni disa nga fotot e saj, ndër vite./IndeksOnline/