Në 29 vjetorin e lindjes së tij, Gjiko i bën këtë dhuratë vetës

Reperi i njohur Gjiko sot e ka ditëlindjen, shkruan “InfoKosova”.

Gjiko ka mbushur plotë 29 vjet jetë.

E me këtë rast, ai i ka bërë një dhuratë të veçantë vetës duke i blerë një veturë shumë të bukur dhe të kushtueshme.

Këtë gjë e ka bërë të ditur vetë Gjiko me anë të kësaj fotografie, ku ai tha se e ka bërë dhuratë për vetën e tij./InfoKosova/