Në 7 mujorin e lidhjes, Einxhel zbulon veprën e parë të dashurisë që i dedikoi DJ Dagz

Einxhel Shkira dhe Dj Dagz padyshim janë një nga çiftet më simpatike dhe më të përfolura të momentit.

Lidhja e dyshes, e cila nisi brenda shtëpisë së Big Brother Vip Albania, po ecën për mrekulli dhe ditën e sotme ata festojnë 7 mujorin e lidhjes.

Në këtë ditë speciale Einxhel ka publikuar një story në Instagram, ku na tregon për veprën e parë të dashurisë nga Dj Dagz, “Einxhel, ji vetvetja”, shkruan Dagz.

Ditëve të fundit kudo u raportua për një shtatzëni të mundshme të Einxhel, e cila u mohua nga moderatorja e njohur./afterparty