Në bashkëpunim me Don Xhonin, Loredana i thurr vargje Mozzikut?

Loredana dhe Don Xhoni para pak dite kanë publikuar bashkëpunimin e tyre të parë.

Ky projekt i titulluar “Gjuj për to” u prit mjaft mirë nga publiku, shkruan GazetaBlic.

Por shumë nga fansat e Loredanës dhe Mozzikut janë të bindur se një varg i kësaj kënge është dedikim për Mozzikun.

“E gjuj një plumb për ty o bejb” sipas ndjekësve është përgjigje e vargut të Mozzik:

Nuk ia blej all.tinë( ar.mën) se s’dihet edhe vr.anë.

Madje kjo video është bërë virale edhe në rrjetet sociale./Blic/