Në çfarë gjendje e panë Ryva Kajtazin në aeroportin e Cyrihut?

Këngëtarja dhe aktorja Ryva Kahtazi, njejtë si shumë kolege të tjera, i bie që shumë shpesh të fluturojë me avion.

Ryva, këndoi edhe në Diasporë, për bashkëatdhetarët që gjenden në vende të ndryshme të botës, andaj jo rrallë njerëzit mund ta hasin në aeroporte.

Një ndjekëse në Instagram, i thotë Ryves se e ka parë në aeroporton e Cyrihut të Zvicres dhe se dukej edhe më e bukur.

Ky koment pozitiv, normal që r ka gëzuar këngëtaren, e cila ka reaguar me një zemër, në shenjë falenderimi për komentin dhe fjalët.

Ndryshe, nuk është aq e zakonshme ëë në rrjete sociale të hasim komente shumë dashamirëse./Kosovarja/