Web Analytics

Në ditëlindjen e Loredanës, sytë na mbetën tek urimi në shqip i Adeyemi-t

Nga: InfoKosova

Sot është dita e Loredanës, reperja e njohur feston 28-vjetorin e lindjes.

Urimet në këtë ditë për të kanë qenë të shumta, por sytë na mbetën nga ai i të dashurit të saj të ri.

Dhe sigurisht një i tillë nuk ka munguar, Karim Adeyemi ka ndarë një foto të tyren, ku krahas shkruan “Happy Birthday”.

Për ta sheqerosur akoma më shumë ai e ka quajtur Loredanën “zemër” në shqip.

Dyshja tashmë prej një kohe po e jetojnë hapur marrëdhënien e tyre.

Nga ana tjetër kujtojmë se Loredana është nënë e një vajze të quajtur Hana, frut i martesës së saj të parë me reperin Mozzik.

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

630,503FansaPëlqeje
28,010NdjekësitNdjek
992NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Të FUNDIT