Në ditën e saj të veçantë, Elvana Gjata na prezanton me nënën

Si rrallë herë, artistja e njohur Elvan Gjata na prezanton këtë herë me nënën.

Këngëtarja ka postuar një fotografi në InstaStory në rastin e ditëlindjes së të ëmës.

Gjata ka shkruar fjalët e veçantë dedikuar nënës ku kishte thënë: “Gëzuar ditëlindjen e shtrenjta ime jam krenare me ty Të dua mami”.

Ajo duket të jetë një zonjë e vërtetë dhe mjaftë në formë të mirë derisa ishte shfaqur duke buzëqeshur.