Web Analytics
BallinaSHOWBIZNë fund dy gisht, Adrola 'tranoi' ndjekësit

Në fund dy gisht, Adrola ‘tranoi’ ndjekësit

Adrola Dushi publikoi disa foto të reja.

Njera nga modelet më të bukura shqiptare përmes veshjeve të shkurtra po vë në pah linjat mahnitëse.

Në këtë foto shfaqet me një fustan super të shkurtër me pupla.

Dhe duket super atraktive duke u pëlqyer shumë nga ndjekësit./InfoKosova/

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,001NdjekësitNdjek

Të Fundit