Web Analytics
BallinaSHOWBIZNë fustan elegant, më të bukur moti nuk e keni parë Adrianën

Në fustan elegant, më të bukur moti nuk e keni parë Adrianën

Adriana Matoshi, është njëra nga aktoret më të dashura për publikun.

Roli i saj i “Sasës” e bëri atë të pëlqehet e të adhurohet nga një masë e madhe adhuruesish.

Mirëpo, fatkeqësisht, së fundmi ajo më shumë është komentuar për jetën e saj private dhe ndarjen nga i dashuri i saj 20 vite më të ri.

Sidoqoftë, sot ajo e ka harruar atë periudhë dhe po vazhdon pushimet duke shijuar ditët si beqare, e veshur me një fustan elegant, Adriana po duket si një 20 vjeçare./ORAinfo/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit