Web Analytics
BallinaSHOWBIZNë fustan të ngushtë, Majlinda zbulon “hiret” e saj

Në fustan të ngushtë, Majlinda zbulon “hiret” e saj

Ajo dikur nuk ndihej nga publiku, Majlinda Zeka, u bë personazh publik që kur zyrtarizoi lidhjen me reperin e njohur, Majk.

Lidhja mes tyre nuk zgjati shumë, ani pse nga dashuria e tyre lindi djali i tyre i vetëm, Roan, ndarja e tyre u bë bujë e madhe dhe pothuajse të dy vazhdimisht ishtin në qendër të vëmendjes.

Tani, të dy kanë vazhduar jetën e tyre, me punët dhe përditshmërinë e zakonshme, e Majlinda, është shumë aktive në rrjetet sociale, ku shpesh tregohet terheqese me veshjet shumë të hapur.

Së fundmi ajo veshur një fustan elegant tejet te bukur ku tregon “hiret” e saj./ORAinfo/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit