Web Analytics
BallinaSHOWBIZNë fustan të ngushtë, Ritës i vizatohet trupi si “peshk”

Në fustan të ngushtë, Ritës i vizatohet trupi si “peshk”

Rita Haziri, është njëra nga këngëtaret më të reja në skenë.

E veçanta e saj ishte se ajo hyri në treg përmes këngëve me covera, derisa fuqishëm në treg hyri si dyshe me të dashurin e saj, Fidan Gashin.

Çifti në fjalë në verën që iku ishin dyshja shumë e kërkuara nëpër ahengje të ndryshme familjare.

E përveç jetës artistike, Rita është komentuat edhe për dukjen dhe fizikun e saj. Në një fustan të ngushtë, ajo ka treguar edhe një herë trupin e saj si peshk./ORAinfo/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit