Web Analytics
BallinaSHOWBIZNë këngën e re Getinjo i drejtohet Zotit

Në këngën e re Getinjo i drejtohet Zotit

Getinjo mbetet njëri nga rep-artistët më i afërt me fansat.

Këtë afërsi ai e krijon jo vetëm përmes projekteve muzikore por edhe me anë të postimeve në rrjete sociale.

Reperi së fundmi duket se ka punuar shum ne nje projekt te vecant per te.

Getinjo është rikthyer me këngë të re.

Artisti kësaj here i drejtohet Zotit dhe sfidave në jetë në këngën e re të titulluar “God”.

Kënga e re është shoqëruar me një super videoklip të cilin mund ta ndiqni të plotë më poshtë.

Shiko videon:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit