Web Analytics
BallinaSHOWBIZNë këtë fustan të shkurt, Majlinda gati na tregoj ‘Zogun’

Në këtë fustan të shkurt, Majlinda gati na tregoj ‘Zogun’

Majlinda Zeka po vazhdon të jetë një emër tejet i përfolur në publik, u bë e njohur fillimisht si e dashur e reperit të mirënjohur, Majkut, me të cilin ka edhe një djalë.

Majlinda është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj plot stil dhe gjithmonë shumë tërheqëse.

Modelja prishtinase se fundmi ka publikuar disa imazhe ku shfaqet e veshur pr.ovokeuse në rrugë.

Me fustan të shkurt e provokues, ajo gati na tregoj ‘Zogun’, kaq jo.shëse po duket ajo në këtë paraqitje./ORAinfo/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit