Web Analytics
BallinaSHOWBIZNë këtë gjendje e publikon Learta bashkëshortin e saj

Në këtë gjendje e publikon Learta bashkëshortin e saj

Learta Jakupi po shijon jetën, sa e sohim në një shtet e sa në tjetrin duke shëtitur.

Së fundmi ishin në Itali bashkë me burrin dhe dy fëmijët Matinin dhe Matinen.

E përpos fotove të shumta me fëmijët, Learta ndau nje foto të bashkëshortit Kushtrimit në Insta Story.

Ai shihet i kuruar deri në detajin e fundit, ashtu sic e shohim gjithmonë edhe Learten.

Learta duket të jetë meraklike e fotografive pasi ndan shumë foto edhe me ndjekësit e saj.

Ajo ka treguar se ndodhen me mijëra foto në telefonin e saj./InfoKosova/

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit