Web Analytics
BallinaUncategorizedNë këtë gjendje Rozafa pozon nga shtrati

Në këtë gjendje Rozafa pozon nga shtrati

Rozafa është një nga fytyrat më të njohura të publiku shqiptar,e cila fitojë famë si vajza e këngëtarëve të njohur Shkumbin Kryeziu e Mimoza Mustafa.

Ani pse ajo nuk është e njohur për ndonjë profesion, ajo është mjaftë e përfolur për paraqitjet e saj dhe bukurinë rrezatuese.

Rozafa është mjaftë aktive në rrjete sociale ku ndan imazhe të ndryshme nga përditshmëria e që në secilin imazh kujdeset të vjen me elegancë dhe stil të veçantë, duke theksuar linjat trupore në çdo paraqitje.

Rozafa i kushton shumë rëndësi pamjes së saj, pasi që ndan imazhe të ndryshme edhe në palestër, e kjo ka bërë që ti perfeksionoj më shumë pasuritë e saj duke u komentuar gjithmonë për to.

Si në shumicën e imazheve edhe kësaj radhe ajo filloj ditën me një pozë nga shtrati në të cilën është shfaqur e grimosur rëndë, dhe lënë përshtypjen se ajo shpesh flenë e grimosur.

Mirëpo ajo po duket për mrekulli, apo jo?!/Kosovarja/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,001NdjekësitNdjek

Të Fundit