Në këtë gjendje Rozafa pozon nga shtrati

Rozafa është një nga fytyrat më të njohura të publiku shqiptar,e cila fitojë famë si vajza e këngëtarëve të njohur Shkumbin Kryeziu e Mimoza Mustafa.

Ani pse ajo nuk është e njohur për ndonjë profesion, ajo është mjaftë e përfolur për paraqitjet e saj dhe bukurinë rrezatuese.

Rozafa është mjaftë aktive në rrjete sociale ku ndan imazhe të ndryshme nga përditshmëria e që në secilin imazh kujdeset të vjen me elegancë dhe stil të veçantë, duke theksuar linjat trupore në çdo paraqitje.

Rozafa i kushton shumë rëndësi pamjes së saj, pasi që ndan imazhe të ndryshme edhe në palestër, e kjo ka bërë që ti perfeksionoj më shumë pasuritë e saj duke u komentuar gjithmonë për to.

Si në shumicën e imazheve edhe kësaj radhe ajo filloj ditën me një pozë nga shtrati në të cilën është shfaqur e grimosur rëndë, dhe lënë përshtypjen se ajo shpesh flenë e grimosur.

Mirëpo ajo po duket për mrekulli, apo jo?!/Kosovarja/