Në këtë gjendje shkon Blerona në dasmë

Blerona Zeqiri në shumë aspekte kalon në lajm, duke u munduar që të pozojë gjithmonë në mënyrë interesante.

Ajo për ndjekësit nuk ndalet me poza të ndryshme, ku shkëlqen çdo herë.

Në një imazh të fundit, moderatorja pozon me një selfie nga dasma, ku shihet tejet e thjeshtë dhe bukur.

Ju pëlqen?/kosovarja