Në këtë mot me shi, Kallashi i ngrit temperaturat me gjoksin jashtë

Valltarja e njohur Kallashi, vazhdon të mos jetë aktive në profesionin e saj si valltare.

Megjithatë, kjo nuk e ndalon të mos jetë aktive në rrjete sociale, shkruan InfoKosova.

Ditën e sotme Kallashi ka publikuar një fotografi teksa shihet e veshur me një fustan te gjelbër dhe gjoksin jashtë.

E zjarrtë duket në këtë mot me shi apo jo./InfoKosova/