Në këtë vend të bukur janë ‘arratisur’ Einxhel dhe Dagz

Einxhel dhe Dagz janë një ndër çiftet e preferuar të publikut dhe jo vetëm.

Por duket se ndonse të gjithë po flisnin se u ndanë, ata kanë marrë një hap të rëndësishëm duke u njohur edhe më mirë me familjet e njëri-tjetrit.

E si duket dyshja kanë vendosur ta bëjnë një pushim të bukur në Stamboll.

Ishte Dagz që publikoi foto nga Stambolli ndërsa pak minuta më vonë ndau një video të lezetshme të Einxhel./InfoKosova/