Në komplete të hapura, Arta tregon trupin “bombastik”

Arta Nitaj, po vazhdon të jetë personazh shumë i komentuar.

Jeta e saj mes Kosovës dhe Dubait, ishte gjithmonë në fokus të mediave.

Ajo cilësohet si një vajzë që kujdeset shumë për pamjen fizike, e hiret e saj ajo mundohet t’i vejë gjithmonë në pah.

Njëjtë ka vepruar edhe me foton e fundit , ku modelja kosovare ka treguar trupin në komplete të hapura./ORAinfo/