Web Analytics
BallinaUncategorizedNë lidhje dashurie me malazezin, reagon ish-Miss Shqipëria

Në lidhje dashurie me malazezin, reagon ish-Miss Shqipëria

Javën e kaluar, Prive zbuloi se ish Miss Shqipëria, Klea Bushi, ka nisur një lidhje të re.

Ajo është dashuruar në një malazez i cili quhet Millosh e me të cilin po kalon kohë tash e disa muaj.

Së fundmi, modelja e cila u kthye në Tiranë për të jetuar, u fol për këtë lidhje dhe këtë e tregoi publikisht.

Përmes një instastory, Bushi thotë se ka marrë shumë mesazhe jo të mira dhe në deklaratën e lëshuar në internet, ajo thotë ‘se jemi të lirë të dashurojmë dhe të martohemi me çdo shtetas në botë’./Indeksonline/

Rrjetet Sociale

630,545FansaPëlqeje
28,204NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit