Web Analytics
BallinaSHOWBIZNë mbrëmje nga bregdeti, Donjeta Morina shfaqet kaq e zajrrt

Në mbrëmje nga bregdeti, Donjeta Morina shfaqet kaq e zajrrt

Donjeta Morina është rikthyer fuqishëm.

Ajo po sjell pamje të shumta nga studio duke treguar se është duke përgatitur këngë të reja.

Këngëtarja përpos kësaj po sjell edhe foto mjaft atraktive.

Së fundmi publikoi një të tillë e veshur në të zeza dhe duket mahnitëse./InfoKosova/

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit