Në mes të kuzhinës Tayna reklamon ‘zogun’

Këngëtarja është edhe këtë herë beri bum.

E veshur me të brendshme të markës ”Louis Vuitton”, Tayna ka zbuluar nga asetet e saj.

Kjo është fotografia e dytë që Tayna publikon e veshur në këtë mënyre duke mos zbuluar se për çka bëhet fjalë.

Përveç veshjes, këngëtarja ka vendosur edhe makijazh e cila ka pozuar brenda një ambienti të brendshëm dhe komod por vëmendjen e merr pjesa e ‘zogut’.

Ndryshe, Tayna nuk ka shumë ditë që ka publikuar bashkëpunimin me Flori Mumajesin, ”Magdalena” i cili ka arritur 2.5 milionë shikime në YouTube./Lajmi