Në mes të ‘livadhit’ Luana Vjollca me foto mahnitëse

Luana Vjollca erdhi së fundmi me disa projekte të reja.

Të gjitha këngët e saj janë domethënëse duke treguar pak nga jeta e saj.

Ajo po sjell edhe disa foto ndryshe nga herat tjera.

Së fundmi publikoi disa foto ku shihet e fotografuar mes luleve dhe po duket mahnitëse./InfoKosova/

Shiko fotot: