Në moshën 47 vjeçare bëhet nënën aktorja e njohur

Aktorja e njohur Cameron Diaz është bërë nënë në moshën 47-vjeçare.

Në jetë ka ardhur një vajzë, të cilën e ka pagëzuar me emrin Raddix.

Fëmija ka ardhur në jetë pas 7 vitesh lidhje me Benji Madden dhe ata prej kohësh kishin dëshirë të bëheshin prindër.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë aktorja nëpërmjet një postimi në Instagram, ku tregon se tani familja është e kompletuar.

“Gëzuar Vitin e Ri.

Ne jemi shumë të lumtur, të bekuar dhe falenderues për këtë dekadë të re ku lindi edhe vajza jonë Raddix Madden”, shkruan aktorja ndër të tjera.