Në mot me borë Blerona del e veshur kaq shkurt

Moderatorja e njohur Blerona Zeqiri, që nga humbja e peshës e ndryshimet e saj estetike, pa dyshim që merr vëmendje të madhe te fansat.

Trupi i saj tashmë është në top formë, shkruna infokosova.

Në llogarinë e saj në instagram, Blerona thuajse çdo ditë publikon fotografi të ndryshme.

Së fundmi ajo shihet e veshur me një fustan të shkurt dhe çizme të gjatë.

Ajo duket se nuk e ndjen të ftohtit, pasi në plan të dytë vërehet se ende ka borë./infokosova