Web Analytics
BallinaSHOWBIZNë muajt e para të shtatzënisë, Einxhel befason me stilin e saj

Në muajt e para të shtatzënisë, Einxhel befason me stilin e saj

Einxhel Shkrira, është në pritje të bëhet nënë për herë të parë.

Ky vit ishte i mbushur shumë me surpriza për të, pasi pjesëmarrja e saj në Big Borther Vip ia ndryshoi komplet rrjedhjen e jetës.

Në atë shtëpi për më shumë se 100 ditë, ajo ishte shumë aktive dhe tregoi shumë nga vetja e saj, gjëra që publiku pak dinte për të.

Ajo doli nga shtëpi si çift, pasi aty njoftoi dashurinë e jetës, DJ DAGZ.

Ditë më para ata zbuluan se janë në pritje të bebit të tyre të parë.

Meqenëse, është në muaj e para të shtatzënisë, Einxhel po mundohet të sjellë një stil të veçantë./ORAinfo/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit