Në një lidhje me Argjendin? Flet vet Alvisa

Ish-konkurrentja e kësaj sezone të “Për’Puthen” Alvisa Qarri ishte në qendër të vëmendjës të publikut dhe mediave rozë gjatë kësaj kohe, Alvisa u komentua për një lidhje me ish-konkurrentin e kësaj sezone të “Për’Puthen” Argjendin

Sot, ajo ishte pjesë e emisionit “Shqipëria Live” në “Top Channel” ku foli më shumë rreth jetës personale dhe asaj profesionale.

Ndër tjerash ajo deklaroi se është single dhe nuk e dinte që të ishte single do ishte më rehat sesa në një lidhje, “Jo me Argjendin kemi marrëdhënie të mirë miqësore, jam single, jam me beqare se kurrë, nuk e dija që të jesh single është kaq rehat” deklaroi tutje Alvisa.

Ndryshe Alvisa doli nga “Për’Puthen” çift me Bashkimin mirëpo marrëdhënia e tyre nuk funksionoi jashtë dhe pak kohë pas daljes nga ky spektakël ata e konfirmuan ndarjen./Lajmi.net/