Këngëtarja e muzikës popullore Remzie Osmani çdoherë e më shumë po befason me stilin e saj prej një zonje, shkruan “InfoKosova”.

Remzia që deri para pak vitesh bashkë me Shkurten e Shyhreten dhe këngëtaret tjera të muzikës popullore visheshin vetëm me veshje popullore tani duket se janë modernizuar pak sa.

Që të gjitha i shohim me një stil ndryshe, e edhe Remzie Osmanin e cila kësaj radhe ka befasuar të gjithë fansat e saj me një komplet veshje ngjyrë të kuqe.

Aq bukur dhe rinore dukej Remzia në këto komplete sa që të krijonte përshtypje se është moshatare e rejës dhe vajzës së saj./InfoKosova/