8.7 C
Kosovo
E enjte, Dhjetor 12, 2019
Ballina Uncategorized Në paraqitjen e fundit Remzie Osmani si vajzë e re, nuk po...

Në paraqitjen e fundit Remzie Osmani si vajzë e re, nuk po di të mplaket

Këngëtarja e muzikës popullore Remzie Osmani çdoherë e më shumë po befason me stilin e saj prej një zonje, shkruan “InfoKosova”.

Remzia që deri para pak vitesh bashkë me Shkurten e Shyhreten dhe këngëtaret tjera të muzikës popullore visheshin vetëm me veshje popullore tani duket se janë modernizuar pak sa.

Që të gjitha i shohim me një stil ndryshe, e edhe Remzie Osmanin e cila kësaj radhe ka befasuar të gjithë fansat e saj me një komplet veshje ngjyrë të kuqe.

Aq bukur dhe rinore dukej Remzia në këto komplete sa që të krijonte përshtypje se është moshatare e rejës dhe vajzës së saj./InfoKosova/

608,886FansLike
29,781FollowersFollow
1,052FollowersFollow

TË FUNDIT

Në këto vende të botës, asnjë turist nuk lejohet të shkelë. Arsyet interesante!

Ja disa nga vendet më të njohura dhe misterioze ku askush nuk shkon asnjëherë. Duket se globalizmi i ka dhënë mundësi kujtdo që ka dëshirë...
web
analytics