Web Analytics
BallinaSHOWBIZNë përvjetorin e martesës, Marina Vjolla bën dedikimin ‘e veçantë’ për Getoar...

Në përvjetorin e martesës, Marina Vjolla bën dedikimin ‘e veçantë’ për Getoar Selimin

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi festojnë sot përvjetorin e martesës, dhe nuk ka munguar një dedikim nga ana e moderatores.

Në një postim në Instagram, moderatorja ka bërë një dedikim sa romantik aq edhe ‘funny’.

“Martesa është një marrëdhënie në të cilën njëri ka gjithmonë të drejtë dhe tjetri është burri Gëzuar përvjetorin dashuria ime ”- shkruan ajo kraha një fotoje me reperin.

Çifti e kanë kurorëzuar dashurinë e tyre prej disa vitesh tashmë, ku dhe vitin që lamë pas çifti u bënë për herë të parë prindër të një vajze të cilën e pagëzuan me emrin Marget./panorama

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit