Web Analytics
BallinaLAJMEAKTUALENë pik të diellit! Nusja realizon fotosesion tek NewBorn, Prishtinë

Në pik të diellit! Nusja realizon fotosesion tek NewBorn, Prishtinë

Temperaturat në vendin tonë kanë arritur të shkojnë mbi 35 gradë celcius.

Pavarsësisht të nxetit një nuse e sapomartuar ka vendosur që ftosesonin e ta realizojnë në mes të Prishtinës, tek NewBorn.

Veshur në të bardhë krahë fotografit nusja dukej e lumtur dhe që nuk ia lënte shenj i nxeti dhe vazhdonte drejt rrugës për poza.

Patjetër që kjo gjendje do t’ua të.rheqte vëmendjen qytetarëve të cilët kanë realizuar video dhe i kanë dërguar në media.

Ndiqeni videon më poshtë.

 

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,001NdjekësitNdjek

Të Fundit