Në pik të dimrit Enis Bytyqi del me pantallona të shkurtë

Këngëtari Enis Bytyqi, është i preferuari i shumë njerëzve që e pëlqejnë zhanrin e tij.

Ai njihet për zërin, stilin, bukurin dhe format e tij trupore, shkruan infokosova.

Në llogarinë e tij instagram, Enisi ka publikuar një fotografi, teksa shihet me rroba të verës.

Por, nuk dihet nëse Enisi e ri postuar këtë fotografi, apo nuk e ndjen të ftohtit dhe në këtë ditë dimri ka dal kështu.

Ndryshe, Enisi rreth dy muaj më parë ka publikuar dy këngë në të njëjtën kohë, e që janë pëlqyer mjaftë shumë nga publiku./infokosova