Web Analytics
BallinaUncategorizedNe prisnim këngën me Mozzikun, Tayna merr vendimin e papritur

Ne prisnim këngën me Mozzikun, Tayna merr vendimin e papritur

Të gjithë po presin me padurim bashkëpunimin mes Taynës dhe Mozzikut, një bashkëpunim ky që pritet të bëjë namin.

Kjo pasi dy reperët kanë deklaruar se kënga është një mega hit.

Mirëpo teksa presim që këto ditë dyshja të publikojnë këngën, Tayna ka marrë vendimin e papritur dhe është larguar nga vendi.

Reperja është nisur për në Los Angeles ku nuk dihet ende nëse po shkon për pushime apo për ndonjë projekt të ri.

Kujtojmë që kënga e Taynës dhe Mozzik do mbajë titullin “Edhe ti” dhe është realizuar në një kohë rekord, për gjysmë ore.

Rrjetet Sociale

630,279FansaPëlqeje
28,213NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit