Web Analytics
BallinaNë rrugën Prishtinë-Gjilan ndodhi një aksident

Në rrugën Prishtinë-Gjilan ndodhi një aksident

Një aksident ka ndodhur në rrugën Prishtinë-Gjilan, saktësisht në fshatin Bresalc.

Lajmin e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë për rajonin e Gjilanit Ismet Hashani.

” Mund ta konfirmojmë se një aksident ka ndodhur në rrugën Prishtinë-Gjilan.

Në aksident kanë qenë të përfshira tre vetura.

Përveç dëmeve materiale nuk kemi informata për të lënduar apo edhe pasoja të tjera.

Hetuesit janë në vendin e ngjarjes dhe po i mbledhin informatat.”- tha Hashani.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,001NdjekësitNdjek

Të Fundit